Οι Σετ Λαβέτες Nima Be Positive είναι ένα σετάκι δύο τεμαχίων σε έναν υπέροχο συνδυασμό χρωμάτων. Σε μοντέρνο ζωηρό μπλε χρώμα η μία και ένα ανοικτό γκρι η άλλη. Έχουν διακριτικό κεντητό μοτίβο που γράφει “Be Positive”, ένα υπέροχο αισιόδοξο μήνυμα απαραίτητο για να μας δίνει δύναμη στην καθημερινότητά μας. Ταιριάζουν όμορφα σε κάθε στιλ μπάνιου ή στο WC, χαρίζοντας μια χρωματιστή πινελιά, που θα αναδείξει το μπάνιο σας.