Το Σετ Κουζίνας (Γάντι + Πιάστρα) Nima Fresia που περιλαμβάνει γάντι και πιάστρα, συνδυάζει τις διαχρονικές αποχρώσεις του γκρι με το μπεζ σε ένα minimal γεωμετρικό μοτίβο. Οι απλές γραμμές και οι ουδέτεροι χρωματισμοί του δίνουν την δυνατότητα να το συνδυάσετε με πολλά διαφορετικά χρώματα. Ένα σχέδιο ιδανικό για όσους αγαπούν την απλότητα και το σκανδιναβικό στιλ στη διακόσμηση του σπιτιού. Συνδυάστε το με ασορτί ποδιά για ένα ολοκληρωμένο look.