Το Κουβερλί Nima Darling σε γλυκό ροζ χρώμα είναι το όνειρο κάθε μικρής πριγκίπισσας. Έχει panel σχέδιο με ηρωίδα μια όμορφη πριγκίπισσα με λουλουδένιο φόρεμα τριγυρισμένη από πεταλούδες και λουλουδάκια σε ονειρικό στιλ. Χάρη στο μεγάλο του σχέδιο και την απαλή καπιτονέ υφή θα δημιουργήσει μια ατμόσφαιρα άνεσης και ζεστασιάς στο χώρο και θα αποτελέσει ένα όμορφο κομμάτι της διακόσμησης. Είναι ιδανικό για να ένα παιδικό δωμάτιο με γλυκιά, ρομαντική διακόσμηση που θα ταξιδέψει τα παιδιά στα αγαπημένα τους παραμύθια.